Через Кучурганський лиман українець на двох човнах намагався перемістити понад тонну спирту.

Через Кучурганський лиман українець на двох човнах намагався перемістити понад тонну спирту.

Сьогодні вночі, маючи попередню інформацію про можливе переміщення контрабандних товарів по Кучурганському лиману, прикордонниками відділу «Кучурган» Білгород-Дністровського загону вислали на узбережжя лиману групу реагування.

В результаті перевірки прикордонники виявили та затримали 23-річного громадянина України. Чоловік на двох дерев'яних човнах типу «Каюк» намагався незаконно перемістити в Україну спирт. При огляді у човнах виявили 37 каністр зі спиртом об'ємом 30 літрів кожна. Загальна кількість виявленої рідини склала 1110 літрів.

Човни та вантаж було передано представникам державної фіскальної служби України. Сума оцінки конфіскату склала понад 60 тисяч гривень.

За порушення прикордонного режиму на правопорушника складено адмінпротокол за ст. 202 КУпАП та накладено стягнення у вигляді штрафу. Окрім цього, за незаконне порушення державного кордону України порушнику доведеться нести адміністративну відповідальність у суді.

Загалом з початку року прикордонники Білгород-Дністровського загону припинили 14 спроб незаконного переміщення через держрубіж спирту загальним об'ємом понад 7400 літрів.


Печать   E-mail