Банер

Прогноз погоди

Лиманское  
Банер
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Банер

Слушать радио-онлайн

 

Слушать радио Поп-Хит онлайн

Лічильник відвідуваності

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня355
mod_vvisit_counterВчера731
mod_vvisit_counterЗа неделю1086
mod_vvisit_counterЗа прошл. неделю3727
mod_vvisit_counterЗа месяц8676
mod_vvisit_counterза прошл. месяц14529
mod_vvisit_counterВсего2270482

Online (20 minutes ago): 11
Your IP: 54.221.9.6
,
Today: лист. 19, 2018

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
limanskoe.od.ua, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Про перейменування вулиць PDF Друк e-mail

Одним із законів "декомунізаційного пакету" ухваленого 09 квітня Верховною Радою України є Закон ,,Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки’’, який передбачає перейменування районів у містах, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів чи інших об’єктів топоніміки населених пунктів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

   Зазначений закон набрав чинності 21.05.2015 року та встановив для органів місцевого самоврядування (сільських, селищних, міських рад) строк до 21.11.2015 року на перейменування назв, пов’язаних із діяльністю комуністичної партії, встановленням радянської влади на території України, боротьбою проти учасників українського національно-визвольного руху в ХХ столітті. У разі, якщо місцева рада протягом шести місяців від набуття чинності Закону не ухвалить рішення про перейменування вулиць (провулків), обов'язок прийняти таке рішення у формі розпорядження покладається на сільського, селищного, міського голову. Якщо він цього не зробить протягом трьох місяців, то право перейменовувати вулиці отримує голова облдержадміністрації, який зобов’язаний прийняти відповідне розпорядження.

    Цей процес також є неминучим і для смт Лиманське, оскільки окремі вулиці та провулки підпадають під дію Закону. Зміні підлягають такі назви як: вулиця Леніна, провулок Леніна, вулиця  Калініна, вулиця Кірова, вулиця Дзержинського. У питанні перейменування вулиць (провулків) найбільше невдоволення у населення викликає його фінансова сторона. Чомусь вважається, що зміна їх назв потребує значних коштів. Однак, це не так. Основні витрати – це заміна табличок на будинках із назвами вулиць (провулків). Заміни паспортів або паперових документів, що засвідчують власність на нерухомість, у зв'язку з перейменуванням вулиць (провулків) – жоден закон не вимагає. Усі документи зі старими назвами залишаються чинними. Зміни до документів вноситимуться автоматично під час укладання цивільно-правових угод (продаж, дарування) чи успадкування майна.

   З метою визначення вулиць (провулків) в селищі, які підлягають перейменуванню відповідно до Закону, та підготовки пропозицій щодо їх нових назв, за розпорядженням В.о. селищного голови створена відповідна робоча комісія, до складу якої увійшли депутати селищної ради та члени виконавчого комітету. При вирішенні питань із перейменування вулиць (провулків) смт Лиманське громада селищане повинна залишатися осторонь. Активістам, патріотам селища варто долучитися до цієї справи та подати на розгляд робочої комісії свої пропозиції.

 

   Просимо подавати свої письмові пропозиції до 10 серпня 2015 року Лиманської селищноїрадикаб. № 6,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сторiнка на форумi.